Miss Orient

Celostátní soutěž amatérských tanečnic v orientálním tanci.

Soutěž pořádáme od roku 2005. Za tu dobu si našla své stálé místo mezi dlohou řadou přehlídek krásy, od kterých se liší tím, že ukazuje přirozenou ženskou krásu ve spojení s orientálním tancem. Poroty neposuzují míry, váhy či věk, ale rozhodující je taneční umění, osobní charisma a schopnost zaujmout diváky v sále.

Navštivte stránky www.MissOrient.cz

Soutěž je otevřená pro všechny amatérské orientální tanečnice z České i Slovenské republiky od 17 let. Horní věková hranice stanovena není. Záleží jen na odvaze a chuti zatančit si před publikem na divadelních prknech a zažít atmosféru „velké“ soutěže.

Soutěž je pořádána jako celoroční projekt – zahajujeme ji vždy v lednu, v dubnu probíhají výběrová regionální zákadní kola, ze kterých se kvalifikuje vždy maximálně 30 tanečnic pro červnový semifinálový večer, na které vybere porota deset finalistek. Ty se celé léto připravují spolu s vizážistkou, choreografem a řadou tanečních mistrů na finálový večer. Již tradičně připravuje s finalistkami jejich úvodní choreografii úřadující MISS ORIENT, která pak předá na konci večera svoje žezlo nové vítězce.

Orientální tanec je pro diváky stále atraktivní podívanou a mimo soutěžících se na soutěžních večer v rámci doprovodného programu představuje řada tanečníků a skupin.

Každoročně shlédne soutěžní večery více jak 1500 diváků.

Kontakt pro partnery:

Manažerka festivalu
Bc. Ilona Reimannová
ilonar@allstar.cz, 266 190 300