Let’s Dance

Mezinárodní taneční festival Let’s Dance Prague International Festival je jedním z největších svého druhu ve střední Evropě.

Pořádáme ho od roku 2006 a již tradičně zpestřuje letní kulturní nabídku v centru Prahy. Každoročně přiláká více jak 2 000 milovníků tance z celé České republiky i ze zahraničí.

Navštivte stránky www.LetsDance.cz

Program festivalu

Program festivalu zahrnuje především taneční semináře různých stylů a pokročilostí pod vedením zahraničních, ale i tuzemských tanečních mistrů. V centru Prahy se během čtyř dní koná i řada doprovodných akcí : mezinárodní soutěž profesionálních tanečnic a skupin v orientálním tanci, otevřená taneční scéna pro amatéry z celé České republiky, bazaar tanečních kostýmů a doplňků, soutěž skupin ve flirt dance, sobotní taneční show za účasti zahraničních hvězd a nedělní taneční exhibice řady tanečních stylů.

Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejména přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.

Osobnosti festivalu

Zahraniční taneční odborníci dodávají festivalu punc jedinečnosti a kvality a jsou bezesporu největším lákadlem. Za dobu pořádání Let’s Dance Prague International Festivalu se v Praze představila řada osobností – tanečnice a lektorka Jillina (USA), zakladatelka stylu tribal fusion Rachel Brice (USA), nositel titulu „Male Bellydancer of the World 2008“ Serkan Tutar (Turecko/Belgie), chilská tanečnice flamenca Amparo Núñez (Chile), choreograf, učitel a vedoucí Egyptské národní folklórní skupiny, Kaoumeya Troupe Osama Emam (Egypt), profesionální perkusionista a skladatel Hearn Gadbois (USA), „Madam milion voltů“ a jedna z nejvýznamnějších egyptských lektorek orientálního tance současnosti Lubna Emam (Egypt), světoznámá lektorka orientálního tance, jedna z hlavních organizátorů světoznámého Nile Group Festivalu Aida Nour (Egypt) a excelentní choreograf, tanečník a učitel Yousry Sharif (Egypt/USA)

Kontakt pro partnery:

Poradenství a sponzoring
Ing. Daniela Sotáková
danielas@allstar.cz, 266 190 300
Manažerka festivalu
Bc. Ilona Reimannová
ilonar@allstar.cz, 266 190 300