Outsourcing

Outsourcing Auditors s.r.o. (část Allstar Group). Skrze nezávislé poradce nabízíme audit outsourcovaných lidských zdrojů v oblasti IT a optimalizaci pracovních týmů

Konzultanti Outsourcing Auditors s.r.o. spolupracují úzce s klienty a vychází vstříc všem jejich specifickým potřebám. Nabízíme flexibilitu, nezávislost a diskrétnost. Máme k dispozici tisíce odborníků z různých oblastí IT. Mezi naše dodavatele patří pouze prověřené firmy, jejichž odborníci jsou řádně proškoleni, certifikováni a mají profesní předpoklady, jimiž pomáhají našim klientům dosáhnout vynikajících výsledků. Obraťte se na nás a získáte kvalitní profesionály bez nákladů navíc.

Navštivte stránky www.integrators.cz

Spolehněte se na naše doporučení a my Vám nalezneme vhodného obchodního partnera, který Vám za bezkonkurenční ceny dodá odborníky na požadované pozice. Šetříme Váš čas i náklady, protože naši dodavatelé vědí, že naši klienti si vybírají vždy ten nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou dodávaného odborníka.

Chcete mít naprostou jistotu? Vybereme Vám Vašeho člověka sami. Na základě našich znalostí oboru Vám zaručíme, že odborník, kterého dodáme, nebude profesionál pouze „na papíře“, ale ten nejvhodnější kandidát z celého našeho portfolia. V oblasti bodyshopu přináší Outsourcing Auditors s.r.o. klientům vysokou přidanou hodnotu. Sejdeme se s Vámi, seznámíme se s procesy ve Vaší společnosti, prověříme kapacity, které máte k dispozici a navrhneme Vám řešení šité přímo na míru .

Kontakt pro partnery:

Obchodní oddělení
Ing. Tomáš Schel
info@integrators.cz,